Este o nouă zi pentru yesHEis

De-a lungul anilor, modul în care comunitatea noastră yesHEis se conectează s-a schimbat. Comunitatea noastră este acum mult mai conectată pe rețelele sociale. Ca echipă, căutăm mereu modalități noi și inovatoare de vă ajuta pe voi, comunitatea noastră, să îi ajute pe ceilalți să Îl cunoască pe Isus.

Am văzut o creștere uriașă în spațiul rețelelor sociale. yesHEis este pe mai mult de 50 de conturi de social media, cu un total de 4,5 milioane de oameni în comunitatea noastră. yesHEis este în nenumărate țări și orașe din întreaga lume. Vrem să ne concentrăm pe domeniile în care putem ajuta cel mai mult. Și dacă comunitatea noastră este pe rețelele sociale, vrem să fim alături de ei. Ca atare, trebuie să vă informăm că aplicația yesHEis se va închide marți, 28 februarie 2023.

Aplicația yesHEis a jucat un rol esențial în a ajuta la răspândirea mesajului lui Isus. Suntem foarte recunoscători pentru impactul pe care l-am avut. Avem atât de multe noi oportunități interesante. Acest lucru necesită o concentrare nouă din partea echipelor noastre din întreaga lume.

Vrem să rămânem conectați cu tine. Așa că am creat un nou buletin informativ prin e-mail interesant în care veți găsi toate planurile pentru viitorul nostru. De asemenea, veți găsi inspirație, instruire și resurse. Am dori să vă invităm să vă alăturați și să vă ajutăm să împărtășiți cu încredere vestea bună a lui Isus.

De asemenea, vă puteți conecta cu noi pe oricare dintre canalele noastre de socializare.

Lucruri grozave sunt în fața noastră, așa că vă rugăm să rămâneți conectat și să căutați mai multe informații în curând.

Salutări calde,
Echipa yesHEis